Kubek plastikowy
Specyfikacje produktu
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | Stać się |
| Numer modelu | PH-56 |
| Okazja | Powrót do szkoły |
| Typ | Kubki do herbaty |
| Styl | Rysunek |
| Rodzaj plastiku | PP |
| Nazwa produktu | Hurtowa sprzedaż niestandardowych plastikowych kubków z postaciami z kreskówek |
| tworzywo | PP |
| rozmiar | 8,7*8,8 cm |
| uszczelka | 1 szt./worek opp, 24 szt./karton |
| rozmiar kartonu | 34*18*26 cm |
| waga kartonu | 1/1,5 kg |
| Logo | dostosowany |
| Kupujący komercyjny | Restauracje, supermarkety, sklepy całodobowe |
| Sezon | Całoroczne |
| Wybór przestrzeni pokoju | Wsparcie |
| Przestrzeń pokoju | Kuchnia, wewnątrz i na zewnątrz |
| Wybór okazji | Wsparcie |
| Wybór wakacji | Nie obsługuje |
ekspozycja produktu
Często zadawane pytania
A: Czy mogę spersonalizować swoje logo lub przeprojektować produkty?
B: Tak, oczywiście. Dostępny jest model OEM. Dostępne są również wersje wielokolorowe i wzory. Nadal mamy własny zespół projektantów. Wykonamy projekt zgodnie z Twoimi wymaganiami i obiecujemy pokazać Ci jego wizualizację.
A: Jak można zagwarantować jakość?
B: Sprawdzamy każdy etap, od surowca do gotowego produktu, jedną po drugiej, aby mieć pewność, że butelki są dobrej jakości. Nasz inspektor sprawdzi każde zamówienie w naszym magazynie przed wysyłką. Raport z kontroli zostanie sprawdzony i podpisany przez kierownika sprzedaży, a następnie towar może zostać wysłany.
A: Czy wysublimowany kolor Twojego kubka stanie się matowy?
B: Nie. Gładka, równomierna powłoka kubka do sublimacji sprawia, że obraz sublimacji jest jaśniejszy, bardziej realistyczny i nie blaknie ani nie rysuje się.






opis2
















