Nowy produkt: butelka sportowa na wodę bez BPA w niskiej cenie
Specyfikacje produktu
| Dotyczy osób | Dzieci |
| Wydajność izolacji termicznej | Nic |
| Aktywność na świeżym powietrzu | Działanie |
| Wrzątek | Nie dotyczy |
| Powłoka antykorozyjna | Nie wyposażony |
| Metoda przepływu wody | Typ prasy |
| Akcesoria | Z POKRYWKĄ |
| Okazja | Powrót do szkoły |
| Styl projektowania | Dziecięce, KLASYCZNE, Nowoczesne |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Rodzaj plastiku | NA |
| Funkcja | Zrównoważony, butelka |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | Stać się |
| Numer modelu | PH-83 |
| Rozmiar | 18,5*5,5 cm |
| Funkcjonować | butelka do picia |
| Kolor | Niebieski |
| uszczelka | 1 szt./worek opp, 72 szt./karton |
| rozmiar kartonu | 60*27*38 cm |
| Stosowanie | Picie |
| Logo | Dostosowane logo jest dopuszczalne |
| Pojemność | 400 ml |
| Tom | 0,06 |
| Rodzaj naczynia do picia | Butelki na wodę |
| Kupujący komercyjny | Restauracje, supermarkety, sklepy całodobowe |
| Sezon | Całoroczne |
| Wybór przestrzeni pokoju | Wsparcie |
| Przestrzeń pokoju | Kuchnia, wewnątrz i na zewnątrz |
| Wybór okazji | Wsparcie |
| Wybór wakacji | Nie obsługuje |
| Styl | sport |
ekspozycja produktu
Często zadawane pytania
P.1. Jaką płatność obsługujecie?
A: Obsługujemy płatności przelewem, kartą kredytową, płatności bankowe online i płatność później.
P.2. Czy możemy otrzymać próbkę? Ile i kiedy możemy ją otrzymać?
A: Oferujemy bezpłatne próbki. Wystarczy opłacić koszt wysyłki. Szybka wysyłka trwa 2-4 dni i kosztuje 22 dolary. Wysyłka ekonomiczna trwa 10-15 dni i kosztuje 10 dolarów. Zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany w przypadku zamówienia hurtowego.
P.3. Jaką usługę świadczycie Państwo w ramach zamówień zbiorczych?
A: Oferujemy usługę door-to-door w Stanach Zjednoczonych, krajach Azji Południowo-Wschodniej i większości krajów UE. W przypadku usługi door-to-door nie obowiązują żadne dodatkowe koszty ani opłaty celne. Jeśli masz agentów w Chinach, możemy wysłać przesyłkę do Twoich agentów.






opis2














