dozownik musztardy dozownik ketchupu i musztardy
Specyfikacje produktu
| Typ | Zestawy naczyń do pieczenia, narzędzia do sałatek |
| Tworzywo | Plastik, PE |
| Funkcja | Zrównoważony, wolny od BPA, przyjazny dla środowiska |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | stać się |
| Numer modelu | C302 |
| Rodzaj narzędzi do sałatek | Inny |
| Nazwa produktu | dozowniki do sałatek |
| rozmiar | 20,5*5,5 cm |
| uszczelka | 2 szt./worek opp, 288 szt./karton |
| rozmiar kartonu | 85*56*47 cm |
| waga kartonu | 10/12 kg |
| używać | Dozowniki ketchupu, dozowniki sałatek |
Szczegółowe obrazy
Często zadawane pytania
P: Jak rozwiązać problemy jakościowe po sprzedaży?
A: Pokaż wyraźne zdjęcia lub wideo problemu z jakością lub wyślij kilka próbek do naszego badania, a my przygotujemy dla Ciebie satysfakcjonujące rozwiązanie w ciągu 24 godzin od potwierdzenia problemu.
P: Czy moglibyśmy otrzymać próbkę? Ile kosztuje i kiedy możemy ją otrzymać?
A: Oferujemy bezpłatne próbki. Wystarczy opłacić koszt wysyłki. Szybka wysyłka trwa 2-4 dni i kosztuje 22 dolary. Wysyłka ekonomiczna trwa 10-15 dni i kosztuje 10 dolarów. Zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany w przypadku zamówienia hurtowego.
P: Dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?
A: Nasza firma zajmuje się głównie produkcją różnych kategorii tornistrów szkolnych dla dzieci, butelek na wodę dla dzieci i pudełek na lunch dla dzieci. Posiadamy blisko 30 lat doświadczenia w profesjonalnej produkcji i obsłudze sprzedaży.






opis2














