Kubek plastikowy wielokrotnego użytku o pojemności 400 ml z pokrywką, wykonany z materiału PP klasy spożywczej (autoryzowany producent Disney)
Specyfikacje produktu
| Rodzaj naczynia do picia | Filiżanki i spodki |
| Okazja | Powrót do szkoły |
| Styl projektowania | KLASYCZNY |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Rodzaj plastiku | PP |
| Funkcja | Zrównoważony, bez BPA |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | stać się |
| Numer modelu | PH-53 |
| Tom | 400 ml |
| nazwa | Kubek plastikowy wielokrotnego użytku 400 ml z pokrywką, wykonany z materiału PP dopuszczonego do kontaktu z żywnością |
| tworzywo | PP |
| rozmiar | 8,5*19 cm |
| uszczelka | 1 szt./worek opp, 24 szt./karton |
| rozmiar kartonu | 47*32*25 cm |
| waga kartonu | 2,5/3 kg |
| kolor | dostosowany |
| Logo | dostosowany |
| słowo kluczowe | wielokrotnego użytku plastikowy kubek z pokrywką |
Specyfikacje produktu
A: Czy Twój kubek idealnie pasuje do papieru sublimacyjnego?
B: Tak, nasze kubki sublimacyjne mają płaskie, a nie zaokrąglone rogi. Dzięki temu papier sublimacyjny idealnie dopasowuje się do kształtu, umożliwiając stworzenie kompletnego i perfekcyjnego wzoru.
A: Czy mają Państwo katalog?
B: Tak, mamy szczegółowy katalog dla wszystkich kubków. Skontaktuj się z nami, aby go otrzymać, jeśli jesteś zainteresowany.
A: Jakie są warunki płatności?
B: T/T, Western Union, PayPal, Trade Assurance na Alibaba, każda płatność jest akceptowalna.
1. Niska minimalna ilość zamówienia: doskonale sprawdzi się w Twojej działalności promocyjnej.
2. Akceptowane OEM: Możemy wyprodukować kolor zgodnie z Pantone, styl według Twojego projektu.
3. Najlepsza reputacja i obsługa: traktujemy klientów jak przyjaciół, zawsze możemy dokończyć towar zgodnie z terminem realizacji umowy
4. Szybka i tania dostawa: Oferujemy duże zniżki u spedytorów (członkostwo VIP).
5. Dobra jakość: Mamy bardzo rygorystyczny system kontroli jakości, bardziej rygorystyczny niż wymagania inspekcji SGS.
6. Jeśli chcesz uzyskać najniższą cenę na swoje zapytanie, napisz do nas e-mail.
Wyświetlacz produktu






opis2
















